SZÁZALÉK

Sose mond a százalék helyett, hogy hányad.  (Mert egyébként  hányad részt jelöl a %)

  Mert hogy nézne ki az, hogy az emberek  nagy hányadékban.... 

Helyesebb a "  az emberek nagy százakékban......"    mondat.

Teszteld hány %-os a tudásod  a % számításban!

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el