SZÁZALÉK
Sose mond a százalék helyett, hogy hányad. (Mert egyébként hányad részt jelöl a %)
Mert hogy nézne ki az, hogy az emberek nagy hányadékban....
Helyesebb a " az emberek nagy százakékban......" mondat.
Teszteld hány %-os a tudásod a % számításban!
Wordwall%
Kezd ezzel!
Folytasd ezzel!
Ezt meg már ne hagyd ki!
